Ogłoszenia duszpasterskie


21 maja


VI Niedziela Wielkanocna1.Dziś VI niedziela wielkanocna – dzień modlitw o urodzaje.

2.Bierzmowanie w naszej parafii w środę 24 maja o godzinie 16.00. Sakramentu tego udzieli naszej młodzieży JE. ks. Biskup Andrzej Suski. Serdecznie zapraszamy parafian, by wzięli udział w Mszy świętej z sakramentem bierzmowania i otoczyli młodzież swoją modlitwą.

3.W czwartek 25 maja po wieczornej Mszy świętej modlitwa o dar poczęcia za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego.

4.Również w czwartek po wieczornej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem członków Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Modlić się będziemy o wprowadzenie całkowitego zakazu zabijania poczętych dzieci.

5.W piątek 26 maja dzień szczególnej wdzięczności Matkom oraz modlitw w intencji ich misji w Kościele , rodzinach i w świecie.

6.Także w piątek o godzinie 17.00 spotkanie członków Żywego Różańca.

7.W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.W związku z Dniem Dziecka pragniemy zorganizować festyn rodzinny z udziałem bractwa rycerskiego. Odbędzie się on w niedzielę 4 czerwca. Rozpoczęcie uroczystą Mszą świętą o godzinie 12.00. Koszt organizacji festynu to 3 500 zł, dlatego zwracamy się o wsparcie. Dzieci przed kościołem będą zbierać datki na ten cel przeznaczone. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

9.Zapraszamy na film o MOCY MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ! „Teraz i w godzinę śmierci." Organizujemy wyjście grupowe na wtorek 23 maja na godz.18:30 do kina Helios. Zapisy na "bilet grupowy" w cenie 13 zł. dziś po każdej Mszy świętej w zakrystii. Bilety organizuje p. Katarzyna Martyńska.